Hotel – Gastronomia – Catering

kieliszki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm gastronomicznych , cateringowych, oraz kompleksów hotelowo- gastronomicznych układamy i opracowujemy jadłospisy . Do każdej karty wyliczamy wartość odżywczą poszczególnych posiłków. Wszystkie wartości odżywcze obliczane są za pomocą nowoczesnych programów komputerowych oraz w oparciu o najświeższą widzę z dziedziny dietetyki. Potrawy i posiłki zestawiamy tak, aby w doskonały sposób trafiały w gusta bardzo wymagających klientów.


Branża farmaceutyczna i spożywcza

babelki

Długoletnie doświadczenie zawodowe i wiedza pozwalają nam na profesjonalne wspieranie działów marketingu firm branży farmaceutycznej oraz spożywczej. Przygotowujemy prezentacje, szkolenia, oraz opinie produktów pod kontem zastosowania w dietetyce, nowoczesnym sposobie żywienia i uzupełnianiu codziennej diety.


Szkoły – przedszkola – żłobki

jablka

Odpowiednio przygotowane prezentacji dla szkół, pokazują jak ważne jest odżywianie w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju naszej pociechy. Przygotowujemy prelekcje dla młodzieży szkolnej, dzieci, a także wykłady dla rodziców i wychowawców, na których poruszamy problemy związane z „modnymi dietami”, anoreksją, bulimią i otyłością. Od kilku lat wspieramy program „Trzymaj formę” organizowany przez Państwową Inspekcję Sanitarną.


Fitness – siłownia – kosmetyka- SPA

spa

Wiemy, jak duże znaczenie w osiąganiu dobrych wyników zarówno w sporcie jak i w kosmetyce ma właściwy sposób odżywiania. Zapraszamy do współpracy kluby fitness, siłownie, SPA oraz gabinety kosmetyczne. Dzięki naszemu doświadczeniu wspomożemy waszą pracę.Zapraszamy do współpracy