brzuchOtyłość i nadwaga to choroby cywilizacyjne charakterystyczne szczególnie dla krajów ekonomicznie rozwiniętych. Otyłość szczególnie brzuszna jest czynnikiem ryzyka powstawania chorób jej towarzyszących m.in. cukrzycy, dyslipidemii, choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego krwi, niewydolności krążenia, udaru mózgu, niektórych nowotworów złośliwych, chorób kostno-stawowych oraz wielu innych dolegliwości zdrowotnych. To te właśnie choroby są główną przyczyną umieralności w krajach wysoko rozwiniętych cywilizacyjnie.

Nasze podejście

W naszych gabinetach dużo uwagi poświęcamy osobom z nadwagą i otyłością, gdyż bardzo często trafiają do nas osoby stosujące już wcześniej różnego rodzaju „diety cud” lub wspaniałe preparaty odchudzające, na które wydały dużo pieniędzy, a efekty były mizerne lub nie było ich wcale.

Spędzając dużo czasu na rozmowach staramy się zmienić nie tylko błędne nawyki żywieniowe, ale także dotychczasowy styl życia.

Dzięki swojemu doświadczeniu oraz wiedzy stworzyliśmy kompleksowe rozwiązania, które ułatwiają naszym pacjentom stratę zbędnych kilogramów. Dla osób zapracowanych mamy w ofercie dieta z dowozem, dla innych zaś dietę z ćwiczeniami fizycznym.

Korzystając z naszej oferty, każda osoba począwszy do dzieci i młodzieży na osobach starszych kończąc, mają do wyboru kilka wariantów spotkań z dietetykiem.

Wizyty mogą być jednorazowe lub w formie pakietów, które są atrakcyjne nie tylko z punktu widzenia finansowego ale także skuteczności.