Dieta i fitness

cwiczeniaIdealna figura to marzenie każdego z nas. Od dawna wiadomo, że aby utrzymać prawidłową masę ciała i zgrabną sylwetkę potrzebny jest właściwy styl odżywiania oraz odpowiednia dawka ruchu. Dlatego stworzyliśmy program łączący w sobie te dwa ważne czynniki. Prawidłowe odżywianie ze specjalnie dobranymi ćwiczeniami fizycznymi, pomagają w bezpieczny i trwały sposób wymodelować sylwetkę oraz stracić zbędne kilogramy.

Do kogo skierowany jest program?

Miesięczne program wyszczuplający skierowany jest do wszystkich osób, które chcą stracić zbędne kilogramy, nabrać wigoru i radości życia. Szczególnie zachęcamy do wzięcia udziału osoby, które prowadzą siedzący tryb życia, mają nadwagę, a także młode mamy, którym po urodzeniu dziecka zostało kilka kilogramów.

Jak wyglądają zajęcia?

Przed rozpoczęciem zajęć każdy uczestnik odbywa spotkanie z dietetykiem w celu ustalenia odpowiedniej dla niego diety. Na wizycie przeprowadzany jest dokładny wywiad żywieniowy, oraz wykonywane pomiary antropometryczne takie jak wzrost, waga oraz za pomocą urządzenia obliczana jest procentowa zawartość tkanki tłuszczowej w ciele. Po ustaleniu diety rozpoczyna się seria zajęć z instruktorem fitness 3 razy w tygodniu.

Ceniąc cenny czas i wygodę naszych klientów terminy uczestnictwa w zajęciach fitness zawsze są ustalane indywidualnie. Na spotkaniu z instruktorem ustalimy wszystkie szczegóły odnośnie intensywności, czasu trwania oraz rodzaju ćwiczeń.

Co obejmuje program?

  • konsultację dietetyczną
  • ustalenie indywidualnej diety
  • opiekę dietetyk przez cały czas trwania programu
  • zajęcia fitness z instruktorem 3 x w tygodniu
  • dyplom ukończenia programu